NABÓR DO KLASY PIERWSZEJ Z JĘZYKIEM UKRAIŃSKIM

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w roku szkolnym 2016/2017 w Szkole Podstawowej nr 84 przy ul. Górnickiego 20       we Wrocławiu planujemy utworzenie pozaobwodowej klasy pierwszej z dodatkowym językiem ukraińskim przeznaczonej dla dzieci z obywatelstwem ukraińskim,  pochodzenia ukraińskiego oraz dla dzieci polskich zainteresowanych językiem i kulturą ukraińską.

W ramach organizacji klasy zapewniamy:

Wymagane dokumenty:

Dokumenty prosimy składać osobiście w sekretariacie dotychczasowej siedziby Szkoły Podstawowej nr 84  przy  ul. Świętokrzyskiej 45-55   we Wrocławiu.

Termin składania dokumentów:  do 15.06.2016r.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku zbyt małej liczby dzieci, klasa nie zostanie utworzona. W takim przypadku uczniowie rozpoczną edukację w szkołach podstawowych, do których wcześniej zostali zapisani i przyjęci w ramach rekrutacji elektronicznej.

30 maja 2016 | Powrót do spisu wiadomości