Dzień Dziecka - na sportowo!

W związku z Dniem Dziecka dzieci uczestniczyły w Dniu Sportu. Sześć grup Świetliczków miało do pokonania wiele zadań. Były to:  rzut piłeczką do celu, skok w dal z miejsca, rzut obręczą na tyczkę, podrzucanie piłki na obrusie, skakanie na skakance, trafianie do tarczy rzutkami, bingo.

Dzieci miały też okazję nauczyć się puszczać gigantyczne bańki mydlane. Niektórym się to świetnie udało. Na koniec na asfalcie pojawiły się życzenia radości i uśmiechu  dla wszystkich dzieci na świecie narysowane przez dzieci z SP 84 kolorowymi kredami. W tym dniu nie było przegranych, wszyscy z dużym zaangażowaniem współpracując ze sobą stosując zasadę fair play walczyli o jak najlepsze wyniki punktowe dla swojej grupy. Zwycięzcy zostali nagrodzeni słodyczami.

31 maja 2016 | Powrót do spisu wiadomości