Dzień Dziecka w oddziale przedszkolnym

Dzień Dziecka to święto, na które wszystkie dzieciaki czekają z utęsknieniem. Wtedy to one "rządzą" (jednakże pod czujnym okiem dorosłych), a każdy Duży może przywołać w sobie Dziecko i nieco spuścić z tonu.

My spędziliśmy ten dzień wesoło i smakowicie z naszą Panią, która zaproponowała nam różne atrakcje i niespodzianki. Każdy otrzymał słodki upominek i mógł go zjeść od razu, nie czekając do podwieczorku. Ale żeby nie było tak całkiem niezdrowo, to wspólnie z Panią zrobiliśmy sobie na śniadanie koktajl ze świeżych, pachnących truskawek i mieliśmy przy tym mnóstwo frajdy!
Potem były wesołe pląsy przy niekwestionowanym hicie "Opa-opa" oraz przebojach z dziecięcych kreskówek oraz zręcznościowe tańce i zabawy z balonami. Na koniec uwieczniliśmy nasze uśmiechnięte buzie w autoportretach i stworzyliśmy plakat z okazji naszego święta.
A jak się bawiliśmy, można się przekonać oglądając naszą galerię zdjęć.

4 czerwca 2016 | Powrót do spisu wiadomości