Wycieczka do Wioski indiańskiej Pocahontas w Zabrodziu

Dnia 24  maja 2016r. uczniowie klasy I c i klasy 0 uczestniczyli w wycieczce do  Wioski Indiańskiej „Pocahontas” w Zabrodziu. Dzieci poznawały indiańskie zwyczaje, tradycje i obrzędy. Świetnie bawiły się rozwiązując kalambury i inne  indiańskie zgadki. Doskonaliły swoją zręczność, szybkość, by móc dorównać prawdziwym Indianom: strzelały z łuku, polowały na bizona, pokonywały labirynt i tor przeszkód,  projektowały malowanie swojej twarzy. Wiele radości sprawiło im zdobywanie pieczątek za wykonane zadania, zjazdy z indiańskich górek i uczta przy grillowanej kiełbasce.

Wycieczka ta była doskonałą okazją, aby nauczyć się zgodnie współpracować w zespole i wzajemnie lepiej się poznać. Dla dzieci był to mile i aktywnie spędzony czas, który pewnie na długo pozostanie w ich pamięci.

24 maja 2016 | Powrót do spisu wiadomości