Miś Colargol zwiedza Wrocław

25 listopada obchodziliśmy w świetlicy szkolnej Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia miało miejsce śpiewanie piosenek o misiach, czytanie legend wrocławskich oraz uroczyste rozdanie nagród dla zwycięzców konkursu  pt.: „Miś Colargol zwiedza Wrocław”.

Piękne i pomysłowe prace uczniów naszej szkoły zaprezentowały misia Colargola w najróżniejszych zakątkach Wrocławia, promując tym samym atrakcje miasta. Zatem nasz miś miał okazję odwiedzić m.in.: Rynek, Iglicę, ZOO, Park Wodny, Mostek Czarownic, Sky Tower, wybrzeże Odry. Spotkał się też oczywiście z krasnalami.

Oto laureaci konkursu:

I miejsce: Iga Szczepankiewicz (kl. I A), Michał Skiba (kl. III A)

II miejsce: Julia Rzeszot ( kl. II A), Natasza Zawadzka (kl. I B)

III miejsce: Marysia Dobrowolska (kl. I B), Wiktoria Bielawska (kl. II C), Marysia Piotrowska (kl. I B)

Wyróżnienia: Wioletta Adasiak (kl. III A), Julia Kulińska (kl. III A), Jakub Kałus (kl. I B),

Wiktoria Kwiatkowska (kl. II C), Natalia Mordal (kl. I A), Kuba Gradecki (kl. III B)

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu!

4 grudnia 2016 | Powrót do spisu wiadomości