Klasa I B w Centrum Poznawczym

Klasa 1 b w grudniu uczestniczyła w warsztatach edukacyjnych w Centrum Poznawczym. Uczniowie rozpoczęli zajęcia od Zwiedzenia Hali Stulecia. Interaktywna wystawa o historii powstania Hali cieszyła się zainteresowaniem wśród pierwszoklasistów. W drugiej części zajęć dzieci rozwijały swoją wyobraźnię, poszerzały wiedzę i wzbogacały słownictwo biorąc udział w warsztatach „Bajkowe miasta”.  Podczas prezentacji multimedialnej uczniowie dyskutowali o życiu w mieście oraz poznali różne formy architektoniczne domów zarówno tych bajkowych, jak i rzeczywistych. Nabytą wiedzę dzieci mogły wykorzystać podczas tworzenia własnych projektów miast. Mali architekci tworząc oryginalne prace wspaniale wywiązali się ze swych zadań!

20 grudnia 2016 | Powrót do spisu wiadomości