"Podziel się życzliwością"

Zgodnie z tradycją tegoroczny Dzień Życzliwości w naszej szkole połączony był z kwestą  na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci w ramach akcji „Podziel się życzliwością”. Wolontariusze z firmowymi puszkami Fundacji z ogromnym zaangażowaniem zbierali  datki dla potrzebujących dzieci  zarówno podczas przerw jak i zebrań z rodzicami. Wszyscy udowodnili, że chcą i potrafią być wrażliwi na potrzeby innych. Działania wolontariuszy zostały podliczone w siedzibie Fundacji przy ul. Jedności Narodowej 47. Okazało się, że nasz wolontariat zebrał aż  941,70. Brawo!

W imieniu wolontariuszy dziękuję wszystkim za zaangażowanie w niesieniu pomocy potrzebującym!

koordynator wolontariatu: Danuta Niepołońska

6 stycznia 2017 | Powrót do spisu wiadomości