Półkolonie zimowe "Tropiciele zimowych przygód"

W dniach 13.02.2017r. – 17.02.2017r.   podczas ferii zorganizowane zostały w naszej szkole półkolonie zimowe. Uczestniczyli w nich uczniowie klas I- IV. Naszym celem było stworzenie warunków do ciekawego i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Podczas półkolonii dzieci miały możliwość udziału w warsztatach artystycznych w Starej Piekarni.  Zwiedziły także Muzeum Narodowe, w którym podziwiały śnieżne krajobrazy, a następnie stworzyły własne „zimowe arcydzieło”.  Dla naszych uczniów zorganizowaliśmy także warsztaty w Centrum Inicjatyw Wszelakich,  gdzie podczas zajęć plastycznych wykonane zostały  piękne i oryginalne maski karnawałowe, natomiast zajęcia kulinarne były okazją do samodzielnego przygotowania pysznych, domowych pierogów ruskich. Środowe popołudnie spędziliśmy w kinie, na projekcji filmu pt.”Sing”. Pełen muzyki film bardzo spodobał się naszym podopiecznym. W Hasta La Vista podczas gry w squasha oraz badmintona  dzieci rozwijały swoją zręczność, sprawność ruchową i spostrzegawczość.  Duża ilość warsztatów, zabaw i zajęć z pewnością dostarczyły każdemu wielu niezapomnianych wrażeń.

O tym, że był to pełen atrakcji, bardzo aktywnie spędzony czas, w którym nie było miejsca na nudę – nie trzeba nikogo przekonywać, wystarczy obejrzeć zdjęcia. Zapraszamy!

18 lutego 2017 | Powrót do spisu wiadomości