Bieg sponsorowany 2017

Idea biegu sponsorowanego jest piękna i prosta. Startujący we współzawodnictwie szukają sponsorów, którzy zapłacą minimum 5 zł za ich jedno okrążenie (459 m). Można biec, iść, truchtać - ważne jest dedykowanie swojego czasu i wysiłku innym. Po każdym okrążeniu uczestnik otrzymuje potwierdzenie pokonania dystansu.

Biegacze uczą się przedsiębiorczości, przełamują swoje ograniczenia, planują, jak dotrzeć                      do sponsorów, kogo prosić o wsparcie.  Ofiarowują swój czas i witalność, a sponsorzy – wpływy finansowe, które trafią do Fundacji.

Wszystkie pieniądze, jakie uda się zgromadzić zostaną przeznaczone na zakup materiałów medycznych dla podopiecznych domowego dziecięcego hospicjum (opatrunki, rurki tracheostomijne, strzykawki i wiele innych). Miesięcznie na takie potrzeby Hospicjum wydaje średnio 11 000 zł.

Cała akcja ma wymiar nie tylko finansowy, ale także ideowy i edukacyjny.

Biegaj dla dzieci, które same nie mogą biegać! Czekamy na Ciebie 21 marca 2017r.!

koordynator: Danuta Niepołońska

16 marca 2017 | Powrót do spisu wiadomości