Pasowanie na Żaka

17 października Samorząd Szkolny przygotował uroczystość „Pasowania na Żaka” uczniów klas czwartych.

Wspólną zabawę rozpoczęliśmy szkolnym hymnem. Uczniowie klasy 4a i 4b zdali egzamin z postawy, którą się przyjmuje w takich okolicznościach oraz ze znajomości słów i umiejętności odśpiewania tak podniosłej pieśni. Potem czwartaki pozytywnie przeszły liczne próby, w tym: rysowania koguta z zawiązanymi oczyma, znajomości wiedzy ogólnej i o szkole, sprawności fizycznej, a na końcu odwagi w jedzeniu kwaśnej cytryny. Przecież życie żaka w starszej grupie wiekowej klas 4-6 nie jest znowu takie proste. Pani Dyrektor wręczonymi certyfikatami potwierdziła, że przyjmuje uczniów klasy 4a i 4b do grona „Żaków”.

17 października 2013 | Powrót do spisu wiadomości