Teatr Lalek - Co krokodyl jada na obiad

11 kwietnia pierwszoklasiści spotkali w Teatrze Lalek Słoniątko o nieposkromionej ciekawości, które chciało za wszelką cenę znaleźć odpowiedź na pytanie, co krokodyl jada na obiad oraz poznali przygody Kota, który chadzał własnymi drogami. Poszukiwanie odpowiedzi na tytułowe pytanie było dla słonia sporym wyzwaniem a skończyło się dla niego pozyskaniem ….. okazałej trąby.
Druga część - historia kota, również przypadła do gustu młodym widzom. To opowieść o oswojeniu przez człowieka zwierząt domowych i kota, który pozwala się udomowić, ale …. na własnych warunkach.
Duże wrażenia zrobiły na dzieciach drewniane rzeźby zwierząt, które dzięki animacji aktorów zyskały życie i stały się barwnymi bohaterami spektaklu. Przedstawienie uczniowie uwiecznili w pracach plastycznych

25 kwietnia 2017 | Powrót do spisu wiadomości