„Śniadanie Daje Moc"

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

Dlatego powstał program edukacyjny: Śniadanie Daje Moc, w którym autorzy zachęcają do obchodzenia 8 listopada - Dnia „Śniadanie Daje Moc”.

W dniu 8 listopada zachęcamy dzieci i Was rodzice do zorganizowania wspólnie z nami zdrowego śniadania w klasie. To będzie świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dla Was, dzięki której najmłodsi nauczą się jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie.

Jeśli Twoje dziecko nie opowiedziało Ci jeszcze o planach zorganizowania wspólnego śniadania w klasie w dniu 8 listopada, zapytaj nauczyciela. Wszystkie potrzebne informacje, żeby dowiedzieć się więcej o programie i zorganizować śniadanie w klasie dla dzieci, znajdują się tutaj.

24 października 2013 | Powrót do spisu wiadomości