Zajęcia z profesjonalnym sportowcem

W Dniu Dziecka uczniów naszej szkoły spotkały różne niespodzianki. Do świetlicy dzieci przyszły rozbawione i bogatsze o nowe upominki.

Nie zdążyły dobrze ochłonąć, gdy nadeszły nowe atrakcje.  Najważniejszą z nich była wizyta pana Maksymiliana Bratkowicza, wicemistrza Polski w kick-boxingu.

Pan Maksymilian jest wujkiem naszego Damiana z klasy 2a, który w ślad za swoim utalentowanym krewnym również trenuje sztuki walki. W Dniu Dziecka pan Maksymilian stał się wzorem do naśladowania dla kolejnych osób.

Spotkanie dzieci świetlicowych z grup III i IV z naszym gościem rozpoczęło się rozmową zapoznawczą. Sportowiec ten dał się poznać jako pogodny i przyjazny człowiek, który zrozumiał swoje powołanie i konsekwentnie dąży do celu. Nawiązał z dziećmi świetny kontakt. Po prezentacji ekwipunku (rękawic, ochraniaczy) kick-boxer zachęcił całą grupę do wspólnych ćwiczeń. Na zakończenie pan Maksymilian Bratkowicz zaprosił dzieci na słodki poczęstunek.

Jesteśmy wdzięczni, że wujek Damiana znalazł czas dla innych oraz wniósł mnóstwo entuzjazmu, inspiracji i nowych wrażeń. Trzymamy kciuki za Jego kolejne sukcesy!

9 czerwca 2017 | Powrót do spisu wiadomości