Finał XVII Konkursu Plastycznego „Podróż dookoła świata – Ameryka”

5 czerwca odbyło się w naszej świetlicy uroczyste wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom XVII Konkursu Plastycznego „Podróż dookoła świata – Ameryka”. Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na kulturę, tradycje, walory przyrodnicze i architektoniczne innych kontynentów, rozwijanie talentów plastycznych oraz kształtowanie wyobraźni i aktywności twórczej.

W konkursie wzięli udział wychowankowie świetlic szkolnych z: SP nr 40 w ZSP nr 4, SP nr 82, SP nr 85 i ZSP nr 14, a także naszej placówki.

Spotkanie urozmaiciły występy dziewczynek z zespołu Seven Continents.  Grupa zatańczyła i wykonała m.in. utwór pt.: If you are happy and you know it.
W to słoneczne przedpołudnie Pani Dyrektor Beata Berezowska życzyła wszystkim laureatom i uczestnikom, by zawsze z ochotą poznawali świat.

Już dziś zapraszamy wychowanków świetlic do udziału w kolejnej edycji konkursu. Niech wyeksponowana twórczość dzieci oraz lektura interesujących materiałów geograficznych stanie się inspiracją do radosnego podjęcia wysiłku przygotowania prac w przyszłym roku.

9 czerwca 2017 | Powrót do spisu wiadomości