Dzień Rodziny w klasach pierwszych!

W czerwcu pierwszoklasiści obchodzili Święto Rodziny. Był to dzień pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim czas, który dzieci wraz z rodzicami mogli spędzić bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Mali artyści dali z siebie wszystko, recytowali wiersze i śpiewali piosenki, wyrażając w ten sposób szacunek i wdzięczność za trud wychowania. Za swoje popisy pierwszaki zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Mamusie, tatusiowie oraz dziadkowie ze wzruszeniem oglądali występy swoich pociech. Oczywiście nie mogło zabraknąć konkursowych zadań dla rodziców. Rywalizacja była zacięta, ale dla uczestników to nie wygrana była najważniejsza, najważniejsza była satysfakcja ze wspólnej zabawy. Wszyscy świetnie się bawiliśmy!

20 czerwca 2017 | Powrót do spisu wiadomości