56 lat Szkoły Podstawowej nr 84 we Wrocławiu

Dnia 9 czerwca 2017 nasza szkoła uroczyście obchodziła Jubileusz  56-lecia oraz przekazania flagi The World Games 2017. Dostaliśmy list gratulacyjny od Pana Prezydenta Rafała Dutkiewicza. Tego dnia zaszczycili nas swoją obecnością  znamienici Goście. Byli to Przedstawiciele Rady Miejskiej, Departamentu Edukacji, Organizatorów Igrzysk The World Games 2017, współpracujących ze szkołą Instytucji oraz Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych. W uroczystościach uczestniczyli również byli Pracownicy szkoły oraz cała Szkolna Społeczność. Nasi Uczniowie zaprezentowali historię szkoły, można było obejrzeć wystawę zdjęć  i kronik obrazujących zmiany w życiu szkoły, spędzić wesoło czas w Miasteczku Sportowym i zwiedzić  nowo oddany  blok sportowy. Podczas uroczystości  Pan Bohdan Aniszczyk, byli Dyrektorzy, przedstawiciele Rodziców i  Uczniów oraz Dyrektor szkoły Pani Beata Berezowska i  wicedyrektor Pani Renata Czarnobrewa- Fuksińska przecięciem wstęgi dokonali  symbolicznego otwarcia szkoły w nowej szacie.

Wszystkim Gościom  oraz zaangażownym Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom serdecznie dziękujemy.

List Pana Prezydenta

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości.

23 czerwca 2017 | Powrót do spisu wiadomości