Menu

Archiwum

Nasze talenty

Z wielką radością chcemy przedstawić osiągnięcia naszych uczniów!

W dniu 31 sierpnia Kacper Szymczak-Pomianowski, uczeń kl. VI B i Jakub Szymczak-Pomianowski - uczeń klasy IVC (zawodnicy Klubu Sportowego AZS Uniwersytet Ekonomiczny sekcja tenisa stołowego) wzięli udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym w Gdańsku, na których Kacper zdobył złoty medal w grze podwójnej młodzików i srebrny medal w grze pojedynczej młodzików.
Na tych samych zawodach Jakub zdobył srebrny medal w grze podwójnej młodzików.

W dniach 1-3 września Kacper i Jakub wzięli udział w międzynarodowym turnieju MINI CUP DRZONKÓW 2017, w których Jakub Szymczak-Pomianowski (uczeń klasy IVC) zdobył złoty medal w grze drużynowej w kategorii wiekowej żaki.

W miniony weekend, w dniu 9 września, odbył się Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny tenisa stołowego w Brzegu Dolnym w kategorii wiekowej młodzików, w którym Kacper Szymczak-Pomianowski (kl VI B) zdobył pierwsze miejsce (poniżej link do informacji na stronie Dolnośląskiego okręgowego Związku Tenisa Stołowego).

GRATULUJEMY i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.