Obchody Dnia Chłopaka w świetlicy:)

W dniu 29 września w świetlicy szkolnej świętowaliśmy zbliżający się Dzień Chłopaka:)
Pracując w małych grupach uczniowie przygotowali plakaty, na których przedstawili to, czym wyróżnia się "Super chłopak".

Z tej okazji uczniowie brali także udział w różnych konkurencjach, podczas których wyłoniliśmy "Chłopaka na medal". W grupie VI i VII tytuł ten uzyskało aż trzech chłopców! Gratulujemy Kubie, Czarkowi i Kubie!:) Dzielni chłopcy podołali wielu trudnym zagadkom, a także konkurencjom, które sprawdzały ich wiedzę, refleks i sprawność.
Nie zabrakło również małego poczęstunku na osłodzenie chłopcom tego szczególnego dla nich dnia!

Wszystkim uczniom, tatusiom, nauczycielom i pracownikom szkoły już dziś życzymy wszystkiego dobrego z okazji nadchodzącego Dnia Chłopaka!:)

29 września 2017 | Powrót do spisu wiadomości