Zaproszenie:)

Jak zawsze w drugą sobotę października  przypada Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej. Na wrocławskim Rynku dzień ten obchodzony będzie krótko, radośnie, głośno i kolorowo  jako Wielkie Tchnienie Życia polegające na puszczaniu baniek do nieba. Będą tam chore dzieci z rodzinami, pracownicy Fundacji i wolontariusze. Możesz być i Ty ze swoją rodziną i cieszyć się życiem.  Bo jest nasze jedyne, niepowtarzalne i najważniejsze!

Zapraszamy  wszystkich, bez względu na pogodę. Wasza obecność będzie wyrazem  jedności z dziećmi, które los doświadczył chorobą i cierpieniem. Bądźmy  razem 14 października  2017 r. o godz. 16.00 przy pomniku Aleksandra Fredry!

W tym roku happening będzie polegał na utworzeniu z ludzi wstęgi życia, która otoczy cały wrocławski Rynek. Niebieskiej, pełnej życia i energii, która zamanifestuje życie. Zatem czekamy na Was i Waszych bliskich, żeby efekt był niezapomniany. Ubierzcie się (w miarę możliwości) na niebiesko.

Przyjdźcie, bądźmy razem tego dnia!

opiekunowie szkolnego wolontariatu: Danuta Niepołońska oraz Elżbieta Kolanowska

9 października 2017 | Powrót do spisu wiadomości