Sprawność Kucharza...

W naszych grupach ruch i harmider. To przedszkolaki wzięły się za kucharzenie. Klasy 0a i 0b przyrządzały smaczną i zdrową sałatkę z tego, co jesień  przyniosła nam w darze z ogrodów i sadów.

Kuchnia wydała więc tradycyjną, polską sałatkę jarzynową oraz znaną i lubianą przez dzieci surówkę z marchewki i jabłka (uszlachetnioną dodatkiem rodzynek i pomarańczy).

Nie była to lekka praca - wszak zetrzeć twardą marchew czy pokroić w równą kosteczkę warzywa - to nie lada wyzwanie. Ale nikt nie marudził, wszyscy ochoczo i z uśmiechem pracowali. Przecież nagrodą był efekt końcowy, którego każdy był ciekaw.

Przy ładnie nakrytym stole, z apetytem próbowaliśmy naszych witaminowych bomb! Było pysznie! No i zdrowo!"

16 października 2017 | Powrót do spisu wiadomości