To był koncert !

Dnia  13.11.2017  roku o godzinie  13.00  po raz pierwszy  w  naszej szkole odbył się koncert rockowy zespołu CROSSOVER. Grupa działa w Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu od 2003 roku. W jego skład wchodzą uczniowie lub absolwenci szkoły, a opiekunem jest Pan Tomasz Fulara. Od początku działalności przez zespół przewinęło się około 100 osób, a nazwa stworzona została przez pierwszy skład.

Na koncercie wystąpiły dwie wokalistki, trzech gitarzystów, klawiszowiec oraz perkusistka. W repertuarze zespołu znalazły się ich utwory własne oraz covery, między innymi grupy Red Hot Chili Peppers, utwór Black Velvet oraz Kocham wolność zespołu Chłopcy z Placu Broni.

Koncert zrobił na nas wrażenie profesjonalną grą na instrumentach, mocnym brzmieniem gitar i wyrazistym głosem wokalistek.

Ania i Wiktoria z 7b

14 listopada 2017 | Powrót do spisu wiadomości