Dzień Życzliwości

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości Zerówkowiczów, ubranych na żółto lub na niebiesko, odwiedzili w tym dniu starsi koledzy i koleżanki z siódmej klasy, aby wspólnie się pobawić, poznać nawzajem i pomóc młodszym przygotować elementy na Dywan Życzliwych (czyli wycięte z kolorowego papieru, odrysowane wcześniej dłonie przedszkolaków).

Młodzież cierpliwie, życzliwie i z uśmiechem asystowała młodszakom. Było bardzo miło i inaczej niż zwykle. W końcu nieczęsto mamy okazję spotkać starszaków, którzy uczą się w innej części szkoły. A siódmoklasiści, odwiedzając nas, zatęsknili za beztroskimi, przedszkolnymi latami.

Gratulacje należą się też naszym koleżankom Zuzi i Mai, które zostały wybrane przez grupę za najżyczliwsze - uczynne, uśmiechnięte, zawsze skore do pomocy - i uhonorowane na apelu Dyplomami Najżyczliwszych.

Pamietajmy: bycie życzliwym nic nie kosztuje, ale jakże przyjaznym czyni nasze otoczenie!

26 listopada 2017 | Powrót do spisu wiadomości