"Huhuha huhuha nasza zima..."

Wielkimi krokami zbliża się zima, a wraz z nią sezon rozmaitych przeziębień, gryp i katarów. To odpowiedni czas, aby pomyśleć co należy zrobić, żeby przetrwać tę porę roku w dobrej kondycji.

Przedszkolaki z 0a  zastanawiały się nad tym w tym tygodniu i już wiedzą, że aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie, odpowiedni ubiór oraz dbanie o higienę to podstawa. Odwiedziła nas też w tym tygodniu nasza szkolna pani pielęgniarka, aby jako przedstawiciel służby zdrowia podsumować to, o czym rozmawialiśmy w ostatnich dniach. Zerówkowicze bardzo aktywnie brali udział w pogadance, znali odpowiedzi na wszystkie pytania, a chyba najbardziej kompetentni okazali się w kwestii piramidy zdrowego żywienia. Oby tylko nie była to jedynie teoretyczna wiedza...        Dużo zdrowia na nadchodzącą zimę!

1 grudnia 2017 | Powrót do spisu wiadomości