Kiermasz bożonarodzeniowy

To już nasza tradycja! Jak co roku serdecznie zapraszamy na kiermasz świąteczny,  który zostanie zorganizowany w naszej szkole w dniach 14–15.12.2017 r.  Na kiermaszu uczniowie wystawią swoje prace.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o pomoc w przygotowaniu stroików,  ozdób świątecznych, pierniczków itp. (bardzo liczymy na Państwa wsparcie  i pomysłowość) oraz dostarczenie ich do wychowawców klas.

Środki uzyskane z kiermaszu przeznaczone zostaną na dofinansowanie nagród  dla dzieci w konkursach i imprezach szkolnych.

Dziękujemy i zapraszamy

organizatorki: Ewa Finke, Irena Fałat