Zapraszamy na półkolonie zimowe w naszej szkole!

W pierwszym tygodniu ferii, od 15.01 do 19.01.2018r.,

zapraszamy uczniów klas I – III na półkolonie zimowe pod hasłem

Tropiciele zimowych przygód”.

Uczestnicy będą mogli rozwijać swoje zainteresowania oraz rozbudzać pasje poprzez udział w warsztatach: wokalnych, ruchowych, plastycznych, teatralnych i kulinarnych oraz wycieczkach tematycznych do ciekawych miejsc m.in. Centrum Inicjatyw Wszelakich, Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka i Hydropolis.

O aktywność fizyczną zadbamy podczas zajęć na basenie w naszej szkole. Czeka nas też nauka i doskonalenie jazdy na łyżwach.

Dodatkową porcję rozrywki zapewni dzieciom projekcja filmu „Paddington 2” w Multikinie.

W codziennym programie proponujemy także: kreatywne gry i zabawy, czas na integrację grupy i poobiedni odpoczynek.

Zachęcamy do aktywnego i twórczego spędzenia ferii zimowych!

Cena za turnus – 125 zł (wraz z wyżywieniem). Ilość miejsc ograniczona! Karty kwalifikacyjne pobrać można ze strony internetowej szkoły lub bezpośrednio u wychowawcy klasy.

6 grudnia 2017 | Joanna Szymańska | Powrót do spisu wiadomości