Odwiedziny...

Na początku grudnia  odwiedził nas długo wyczekiwany Gość.                                                                                    Tak, tak, to oczywiście św. Mikołaj, który przybył do nas z daleka, z workami pełnymi prezentów.

Emocje sięgały zenitu, każdy z nas był przejęty i każdy starał się, aby z czystym sumieniem móc powiedzieć św, Mikołajowi, że był grzeczny (cały rok, rzecz jasna) i w pełni zasłużył na podarek. Zaśpiewaliśmy Mikołajowi piosenkę o nim samym i wręczyliśmy mu laurki w podziękowaniu za jego ogromne i dobre serce. A potem nadeszła ta najważniejsza chwila rozdania niespodzianek dla nas. Szkoda, że Mikołąj nie mógł dłużej z nami zostać. Będziemy znów na niego czekać...cały rok.

"Czekaliśmy wszyscy na te odwiedzinki,                                                                                                                                                         Czekaliśmy długo na prezentów miły czas,                                                                                                                                                     Przyjedź Mikołaju do naszej rodzinki!                                                                                                                                                             Zanim znów odjedziesz w ciemny, mroźny las"

9 grudnia 2017 | Powrót do spisu wiadomości