I PoMikołajowa Charytatywna Sztafeta Pływacka w naszej szkole przeszła do historii…

UDAŁO SIĘ!!!

Podczas przygotowań i w trakcie sportowej rywalizacji okazało się, że wszyscy, cała społeczność szkolna: uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji, absolwenci i przyjaciele szkoły zdali egzamin z życzliwości, zaangażowania, pomysłowości, przedsiębiorczości i dobroci serca… planując, projektując, organizując, zbierając, uczestnicząc oraz kibicując. Niewątpliwie jest to nasz WIELKI WSPÓLNY SUKCES !

Praca wolontariuszy, zaangażowanie i chęć pomocy to wszystko przełożyło się na czterocyfrowy wynik finansowy szkolnej inicjatywy, jaki udało się zdobyć  dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Na imprezie widzieliśmy wszystko co najlepsze: pokonywanie własnych słabości, wspaniałą zabawę podczas sportowych zmagań i żywiołowe kibicowanie!

Dziękujemy i gratulujemy!

Do zobaczenia za rok w jeszcze szerszym gronie!

Przekazanie zebranej sumy  przedstawicielom Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci nastąpi podczas uroczystego apelu, który odbędzie się w tygodniu przedświątecznym.

10 grudnia 2017 | Powrót do spisu wiadomości