Warsztaty - świąteczne ozdoby

11 grudnia dzieci z kl. I-III wzięły udział w plastycznych warsztatach bożonarodzeniowych. Aby wzbogacić i zasilić asortyment kiermaszu, który odbędzie się w naszej szkole lada dzień, wykonały świąteczne dzieła z papieru i nie tylko. Sprawne ręce młodszych uczniów SP84 wycinały, kleiły, przeplatały, zdobiły, a w końcu nawet ugniatały, wałkowały, lepiły, gdyż tworzywem naszych prac była m.in. masa porcelanowa własnej produkcji. Jako efekt przedświątecznego spotkania w miłym, międzyklasowym gronie powstała dekoracyjna choinka na patyku, a także zawieszki z masy w świątecznych kształtach. Nasze prace mają walor ręcznej roboty i gwarantują niepowtarzalność. Wszystkie te cudeńka będzie można nabyć podczas kiermaszu, na który zapraszamy już w najbliższy czwartek.

13 grudnia 2017 | Powrót do spisu wiadomości