Kiermasz bożonarodzeniowy

Kiermasz bożonarodzeniowy w naszej szkole cieszył się ogromnym zainteresowaniem dzieci, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Kiermasz bożonarodzeniowy

14 i 15 grudnia 2017r. można było podziwiać kolorowe łańcuchy, bombki, stroiki, aniołki, choinki, gwiazdki i inne pomysłowe ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów klas 0-III wraz z rodzicami. Nie zabrakło też pięknie udekorowanych, smacznych pierniczków upieczonych przez dzieci z pomocą rodziców i dziadków. Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu kiermaszu. Miło było patrzeć na uśmiechnięte buzie dzieci, które za niewielką opłatę mogły zabrać do domu piękne, ręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Kiermasz zorganizowały Irena Fałat i Ewa Finke.

16 grudnia 2017 | Irena Fałat | Powrót do spisu wiadomości