Światowy Dzień Pluszowego Misia

25.11.2013 r. dzieci z klas 0-III uczestniczyły w imprezie zorganizowanej z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Oglądały występ pt. ”Podróż do Anglii z Kubusiem Puchatkiem” przygotowany przez dzieci z kl.0a i V b, na którym poznały symbole Wielkiej Brytanii. Pani Dyrektor zaprosiła dzieci z klas 0-III do udziału w imprezie pt. „Podróż po Europie” 30 stycznia 2014 r. Każda klasa otrzymała kopertę z krajem, który będzie prezentowała. Było ich dziewięć: Polska, Belgia, Szwecja, Niemcy, Holandia, Dania, Finlandia, Włochy i Francja. Reprezentanci klas odebrali baloniki z logo Komisji Europejskiej. Na koniec nastąpił finał konkursu pt. ”Mój Przyjaciel Miś”. Wyróżnione dzieci otrzymały pluszowe misie i dyplomy, a klasy żelowe miśki. Prace plastyczne można podziwiać na korytarzach /parter, I piętro/. Są piękne i bardzo pomysłowe! Dzieci zostały także zaproszone na wystawę pluszowych misiów pt. ”Misie duże i małe”, które wcześniej przyniosły do szkoły.

26 listopada 2013 | Powrót do spisu wiadomości