Nasze talenty…
Każdy z nas ma jakieś pasje, zainteresowania, hobby. Każdy z nas ma swój kawałek świata… Jeżeli chcesz go pokazać, opisać – skontaktuj się z nami. Na stronie naszej szkoły oraz profilu na Facebooku będziemy pokazywać, chwalić, promować.
Gorąco zachęcam
Rafał Just

Sukces Julii Olszańskiej

20 września w Katowickim Spodku odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w szachach szybkich. Naszą szkołę reprezentowała Julia Olszańska z klasy IIIa. Nasza szachistka zagrała w grupie 44 najlepszych trzecioklasistek w Polsce i zajęła IV miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym sezonie szachowym!

22 września 2022 | Iwona Krawczyk | Zobacz zdjęcia

Głosowanie na prace konkursowe- "Bądźmy Eko dla Wrocławia"

Szanowni Państwo,

IV edycja konkursu ekologicznego „Bądźmy EKO dla Wrocławia”, organizowanego przez FBSerwis - firmę świadczącą m.in. usługę odbioru odpadów we Wrocławiu, zbliża się do finału! W tegorocznej edycji konkursu pod hasłem „Zostań pomocnikiem „SuperBohatera” zgłoszono z naszej szkoły trzy prace. Serdecznie zapraszamy do głosowania na prace naszych uczniów!!!

1 praca: FBSerwis konkurs

2 praca: FBSerwis konkurs

3 praca: FBSerwis konkurs

Każda osoba może oddać do 10 głosów codziennie. Wystarczy sie zalogować (wystarczy podać adres email oraz hasło) i codziennie można oddawać głosy na prace.

Laureatów wybierze Komisja Konkursowa powołana przez organizatora oraz Internauci podczas głosowania na stronie www.fbserwiskonkurs.pl. Głosowanie rozpocznie się 2 listopada 2021 r. o godz. 12:00, a zakończy 19 listopada 2021 r. również o 12:00. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych (klasy I-IV oraz klasy V-VIII). W każdej z kategorii zostanie wyłonionych 6 zwycięskich prac (3 wybrane przez Komisję Konkursową oraz 3 wybrane w głosowaniu Internautów).

Zachęcamy do głosowania !

3 listopada 2021

SERDECZNE GRATULACJE DLA JULII!

Od rana czekała na nas taka oto wiadomość:
Na zakończenie ferii Julia Olszańska z klasy 0a przesyła serdeczne pozdrowienia z Knurowa koło Gliwic, gdzie zajęła III miejsce w III Ogólnopolskim Magicznym Turnieju Grup Rekreacyjnych w gimnastyce artystycznej "O LŚNIĄCĄ GWIAZDĘ".

SERDECZNE GRATULACJE DLA JULII!

24 lutego 2020

Szkolna Gala Talentów w SP 84 we Wrocławiu

Szkolna Gala Talentów ma na celu promocję uzdolnionych uczniów.

Uczestników GALI może zgłosić Rodzic, Wychowawca, Nauczyciel uczący ucznia lub sam uczeń.

W eliminacjach mogą brać udział uczniowie, którzy są utalentowani w określonej dziedzinie lub realizują ciekawe pasje i zainteresowania.

Eliminacje mają na celu wyłonienie reprezentanta szkoły do X Dolnośląskiej Gali Talentów organizowanej przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

1. Uczniowie, którzy będą brać udział w Szkolnej Gali Talentów muszą złożyć kartę zgłoszeniową w terminie do 31 stycznia 2020 w holu szkoły, przy ladzie. Kartę powinien podpisać uczeń oraz wychowawca klasy, albo nauczyciel uczący lub Rodzic. Kartę można pobrać ze strony szkoły >>>zgłoszenie do szkolnej GALI talentów <<<, w sekretariacie, w sali 0.53, w holu przy ladzie lub w pokoju nauczycielskim.
  2. Uczeń biorący udział w Szkolnej Gali Talentów, powinien się przedstawić, krótko opowiedzieć o swoich zainteresowaniach i realizowanej pasji i przejść do części pokazowej.

Szkolna Gala Talentów odbędzie się 5.02.2020 r. o godz. 11.00 w sali gimnastycznej.

Serdecznie zapraszamy!

23 stycznia 2020

Promujemy talenty naszych uczniów

Wielu uczniów naszej szkoły ma ciekawe pasje i zainteresowania, w tym także sportowe.

Andrei Tatarnikov to uczeń klasy 2a, którego pasją jest tenis. Z sukcesem bierze udział w kolejnych turniejach, z których przywozi puchary oraz medale.

Doceniamy jego talent i pracę. Zachęcamy do rozwijania swoich zdolności.

7 stycznia 2020 | Ewa Finke