Nasze talenty…
Każdy z nas ma jakieś pasje, zainteresowania, hobby. Każdy z nas ma swój kawałek świata… Jeżeli chcesz go pokazać, opisać – skontaktuj się z nami. Na stronie naszej szkoły oraz profilu na Facebooku będziemy pokazywać, chwalić, promować.
Gorąco zachęcam
Rafał Just

SERDECZNE GRATULACJE DLA JULII!

Od rana czekała na nas taka oto wiadomość:
Na zakończenie ferii Julia Olszańska z klasy 0a przesyła serdeczne pozdrowienia z Knurowa koło Gliwic, gdzie zajęła III miejsce w III Ogólnopolskim Magicznym Turnieju Grup Rekreacyjnych w gimnastyce artystycznej "O LŚNIĄCĄ GWIAZDĘ".

24 lutego 2020

Szkolna Gala Talentów w SP 84 we Wrocławiu

Szkolna Gala Talentów ma na celu promocję uzdolnionych uczniów.

Uczestników GALI może zgłosić Rodzic, Wychowawca, Nauczyciel uczący ucznia lub sam uczeń.

W eliminacjach mogą brać udział uczniowie, którzy są utalentowani w określonej dziedzinie lub realizują ciekawe pasje i zainteresowania.

Eliminacje mają na celu wyłonienie reprezentanta szkoły do X Dolnośląskiej Gali Talentów organizowanej przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

1. Uczniowie, którzy będą brać udział w Szkolnej Gali Talentów muszą złożyć kartę zgłoszeniową w terminie do 31 stycznia 2020 w holu szkoły, przy ladzie. Kartę powinien podpisać uczeń oraz wychowawca klasy, albo nauczyciel uczący lub Rodzic. Kartę można pobrać ze strony szkoły >>>zgłoszenie do szkolnej GALI talentów <<<, w sekretariacie, w sali 0.53, w holu przy ladzie lub w pokoju nauczycielskim.
  2. Uczeń biorący udział w Szkolnej Gali Talentów, powinien się przedstawić, krótko opowiedzieć o swoich zainteresowaniach i realizowanej pasji i przejść do części pokazowej.

Szkolna Gala Talentów odbędzie się 5.02.2020 r. o godz. 11.00 w sali gimnastycznej.

Serdecznie zapraszamy!

23 stycznia 2020

Promujemy talenty naszych uczniów

Wielu uczniów naszej szkoły ma ciekawe pasje i zainteresowania, w tym także sportowe.

Andrei Tatarnikov to uczeń klasy 2a, którego pasją jest tenis. Z sukcesem bierze udział w kolejnych turniejach, z których przywozi puchary oraz medale.

Doceniamy jego talent i pracę. Zachęcamy do rozwijania swoich zdolności.

7 stycznia 2020 | Ewa Finke

Promujemy talenty naszych uczniów

Wspaniały sukces, w swojej kategorii wiekowej i wagowej, odniósł w stolicy Białorusi Mińsku, nasz uczeń Danylo Rudakov. W dniach 7-8 grudnia w Mińsku odbył się Puchar Europy Juniorów i Mistrzostwa Europy Seniorów Open, w których wzięło udział 608 zawodników z 18 krajów Europy. Danylo stanął na trzecim miejscu podium w turnieju pucharowym. Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć.

12 grudnia 2019 | Czytaj całość

Kolejny sukces gimnastyczny Marty

Informujemy, że w minioną niedzielę (6 października) Marta Skowrońska (5D) zajęła 2 miejsce w układzie ze skakanką i 1miejsce w układzie taneczno-akrobatycznym w III Ogólnopolskim Turnieju w Gimnastyce Artystycznej grup rekreacyjnych Gracja Cup 2019 Łódź.
Jest to już kolejny sukces tej zawodniczki.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

11 października 2019 | Zobacz zdjęcia