Promujemy talenty naszych uczniów

Nasze talenty…
Każdy z nas ma jakieś pasje, zainteresowania, hobby. Każdy z nas ma swój kawałek świata… Jeżeli chcesz go pokazać, opisać – skontaktuj się z nami. Na stronie naszej szkoły oraz profilu na Facebooku będziemy pokazywać, chwalić, promować.
Gorąco zachęcam
Rafał Just

Jagoda mocno rozpoczyna sezon

Miło nam poinformować, że Jagoda Kurek (uczennica klasy 6b) 13 kwietnia zainaugurowała występy w cyklu imprez BIKE MARATON w Miękini.

To był bardzo udany wyścig dla Jagody, zdobyła 2 miejsce w swojej kategorii.

Wielkie brawa dla Jagody, która reprezentuje klubu Mitutoyo AZS Wratislavia.

Więcej informacji o całym cyklu Bike Maraton: https://bikemaraton.com.pl

22 kwietnia 2024

PIŁKA NOŻNA WYSOKO

Dnia 17.04.2024r. w Centrum Piłkarskim Ślęza odbył się turniej finałowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców. W turnieju rywalizowało 12 najlepszych szkół z całego Wrocławia. Nasi piłkarze rozegrali mecze w grupie z SMS JUNIOR oraz SP 32. Po dwóch, bardzo wyrównanych spotkaniach, niestety przegranych 2:1 - nie udało awansować do ćwierćfinałów turnieju. Chłopakom należą się ogromne brawa za walkę i serce pozostawione na boisku.

Ostatecznie zajęliśmy IX miejsce we Wrocławiu.

Skład naszej reprezentacji:

1. Mateusz Błach 7a

2. Mikołaj Bodetko 7a

3. Maciej Rynkun 7a

4. Maciej Kostecki 7a

5. Filip Ziental 7b

6. Kacper Przychodzeń 7c

7. Adam Kuśnierek 8b

8. Michał Czternasty 8c

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

21 kwietnia 2024 | Krzysztof Grądowski

BITWA NA KRĘGLE

We wtorek 16.04.2024 uczniowie naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej "Bitwa na kręgle". W tych zawodach nie liczyły się tylko umiejętności i chęć rywalizacji, ale przede wszystkim dobra zabawa.

W rozgrywkach wzięli udział:

1. Amelia Kapuścińska 8a

2. Wiktoria Obara 8a

3. Zuzanna Drabik 8a

4. Alexander Brecht 8b

5. Antoni Kwiotek 8b

6. Szymon Mądry 8b

Spośród 28 uczestniczących szkół zajęliśmy 22 miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

19 kwietnia 2024 | Paula Kuziomko

KARATECY WYSOKO

Uczniowie SP84, na co dzień zawodnicy sekcji karate AZS UP Wrocław, godnie reprezentowali Klub na najważniejszym turnieju w rywalizacji młodzików- Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików strefy D. W turnieju wzięli udział karatecy z województw: dolnośląskiego, śląskiego, opolskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Rywalizacja odbywała się w ramach punktowanego współzawodnictwa sportu młodzieżowego Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Największym sukcesem może pochwalić się Mateusz Huttman, który wywalczył srebrny medal w rywalizacji młodzików do 54 kg. Osiągnięcie finału przez Matiego w tak ważnych i dużych zawodach to olbrzymi sukces tego zawodnika.

O jedną wygraną walkę od stanięcia na podium (5. miejsce) był Wiktor Korpas, który w mocno obsadzonej konkurencji młodzików do 38 kg szedł jak burza przez repasaże.

Udany start zaliczyła Zosia Antoniak-Mosiczuk, która punktowała zarówno w kata, jak i w kumite zajmując w obu konkurencjach 7. miejsce. Brawa tym większe, że Wiktor oraz Zosia to debiutanci i najmłodsi rocznikowo zawodnicy na MMM. Tym razem wyższość rywala już w pierwszym starciu musiał uznać Wojtek Wojtkowiak.

Gratulujemy dzieciom wzięcia udziału w tak ważnych zawodach! W przyszłym roku kolejna rywalizacja w MMM, a do końca roku szkolnego zostało jeszcze kilka turniejów. Na pewno o nas jeszcze usłyszycie! Oss

19 kwietnia 2024 | Iga Butrym

PŁYWACY Z MEDALAMI

W dniu 9.03.2024r. bardzo liczna ekipa brała udział w zawodach pływackich - Puchar Sprintu Miasta Świebodzin.

Reprezentacja z rocznika 2013: Amelia Mianowska, Julia Parsiegla, Hanna Modzelewska, Filip Brączek.

Reprezentacja z rocznika 2012: Iga Przychodzeń.

Reprezentacja z rocznika 2011: Milena Bojanowicz, Wiktoria Góra, Amelia Bała, Natalia Piekarz, Joanna Adamek, Laura Siwek, Zuzanna Rudnicka, Hanna Świerczyńska, Bianka Chołast, Szymon Kusal.

Reprezentacja z rocznika 2010: Kacper Przychodzeń.

26 marca 2024 | Natalia Ogrodnik | Czytaj całość