Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych 2023/2024

Moi Drodzy, rekrutacja 2023/2024 do publicznych szkół ponadpodstawowych dla młodzieży we Wrocławiu i województwie dolnośląskim przeprowadzona zostanie w terminie od 15 maja do 3 sierpnia 2023 roku.

Na kandydatów czekają miejsca w klasach I publicznych: czteroletnich liceów ogólnokształcących, pięcioletnich techników, trzyletnich branżowych szkół I stopnia.

W postępowaniu rekrutacyjnym kandydat będzie mógł wybrać 6 szkół z oferty dostępnej w systemie.

Rekrutacja do klas I w szkołach ponadpodstawowych:

- rozpoczęcie składania wniosków - 15 maja 2023 r. od godziny 8:00.

- zakończenie składania wniosków do oddziałów sportowych, dwujęzycznych, wstępnych, międzynarodowych - 31 maja 2023 r. o godzinie 15:00.
- zakończenie składania wniosków do oddziałów ogólnych, integracyjnych - 19 czerwca 2023 r. o godzinie 15:00.

Rekrutacja uzupełniająca do klas I w szkołach ponadpodstawowych:

- rozpoczęcie składania wniosków do oddziałów sportowych, dwujęzycznych, wstępnych, międzynarodowych, integracyjnych i ogólnych posiadających wolne miejsca - 1 sierpnia 2023 r. od godziny 8:00.
- zakończenie składania wniosków - 3 sierpnia 2023 r. o godzinie 15:00.

Dowiedz się więcej jak założyć profil zaufany

Etapy i terminy w postępowaniu rekrutacyjnym dla kandydatów >>Etapy i terminy rekrutacji<<

Szczegóły dotyczące zasad rekrutacji do szkół ponadpodstawowych >>Zasady rekrutacji<<

Wykaz konkursów, zawodów, które można wpisać na świadectwie >>Wykaz konkursów na świadectwie<<