Różnorodność, różnorodność!

Trening uważności/zajęcia antystresowe, warsztaty artystyczne (papier, nożyczki, gips, sznurki), zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców i warsztaty integracyjne. Wszystkie te aktywności zapewnia naszym uczniom pani Aleksandra Kwiatkowska!

Co tam się dzieje? Nie da się ukryć, że jest wesoło i intensywnie, a zajęcia mają ogromną wartość.

Na zajęciach antystresowych dużo rozmawiamy, śmiejemy się, kolorujemy obrazki wymagające skupienia i koncentracji.

Na warsztatach artystycznych tworzymy makramy na kole (bransoletki przyjaźni). Jest to zadanie wymagające sprawnych palców, umiejętności skupienia i wytrwałości w działaniu:) A przy tym również się śmiejemy i miło spędzamy ze sobą czas.

Na zajęciach z języka polskiego czytamy książki z podziałem na role ("Felix, Net i Nika" oraz "Magiczne drzewo"). Rysujemy również komiks własnego pomysłu.

Na warsztatach integracyjnych gramy głównie w gry towarzyskie typu: domino, chińczyk, scrabble i inne.