Stypendia Św. Mikołaja

Pandemia Covid-19 wszystkich mocno doświadczyła, a także wpłynęła na pogłębienie nierówności edukacyjnych. Szkoła chce pomóc zdolnym uczniom z niezamożnych rodzin poprzez stypendia. Stypendium dla takiego ucznia to szansa, aby mógł rozwijać swoje talenty, kupił niezbędne materiały, opłacił udział w zajęciach, czy kursach. Tylko w ten sposób nie stracimy ukrytego w dzieciach potencjału i pomożemy im rozwijać skrzydła. Stypendium to także szansa, aby niezamożny uczeń mógł w przyszłości stać się mądrym dorosłym, a swoją wiedzą i umiejętnościami służył swojej społeczności.

Jak można wspomóc naszych uczniów?

1. Przekaż 1% na stypendia dla naszych zdolnych uczniów z niezamożnych rodzin!

Każda osoba rozliczająca swój PIT może przekazać 1% swojego podatku naszym zdolnym uczniom z niezamożnych rodzin. Nasza szkoła współpracuje z Fundacją Świętego Mikołaja, dzięki czemu możemy gromadzić w ten sposób pieniądze, które w 100% (bez potrąceń i prowizji) trafią w postaci stypendiów do naszych uczniów. Bardzo prosimy o Państwa wsparcie!

Aby przekazać 1% podatku na stypendia w naszej szkole wystarczy:

2. Wpłać darowiznę

Numer konta

Bardzo prosimy o pomoc i danie szansy na lepszą przyszłość naszym uczniom!