Sukcesy i osiągnięcia naszych uczniów

Szkolna Gala Talentów w SP 84 we Wrocławiu

Szkolna Gala Talentów ma na celu promocję uzdolnionych uczniów.

Uczestników GALI może zgłosić Rodzic, Wychowawca, Nauczyciel uczący ucznia lub sam uczeń.

W eliminacjach mogą brać udział uczniowie, którzy są utalentowani w określonej dziedzinie lub realizują ciekawe pasje i zainteresowania.

Eliminacje mają na celu wyłonienie reprezentanta szkoły do X Dolnośląskiej Gali Talentów organizowanej przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

1. Uczniowie, którzy będą brać udział w Szkolnej Gali Talentów muszą złożyć kartę zgłoszeniową w terminie do 31 stycznia 2020 w holu szkoły, przy ladzie. Kartę powinien podpisać uczeń oraz wychowawca klasy, albo nauczyciel uczący lub Rodzic. Kartę można pobrać ze strony szkoły >>>zgłoszenie do szkolnej GALI talentów <<<, w sekretariacie, w sali 0.53, w holu przy ladzie lub w pokoju nauczycielskim.
  2. Uczeń biorący udział w Szkolnej Gali Talentów, powinien się przedstawić, krótko opowiedzieć o swoich zainteresowaniach i realizowanej pasji i przejść do części pokazowej.

Szkolna Gala Talentów odbędzie się 5.02.2020 r. o godz. 11.00 w sali gimnastycznej.

Serdecznie zapraszamy!

23 stycznia 2020 | Powrót do spisu wiadomości