Sukcesy i osiągnięcia naszych uczniów

Głosowanie na prace konkursowe- "Bądźmy Eko dla Wrocławia"

Szanowni Państwo,

IV edycja konkursu ekologicznego „Bądźmy EKO dla Wrocławia”, organizowanego przez FBSerwis - firmę świadczącą m.in. usługę odbioru odpadów we Wrocławiu, zbliża się do finału! W tegorocznej edycji konkursu pod hasłem „Zostań pomocnikiem „SuperBohatera” zgłoszono z naszej szkoły trzy prace. Serdecznie zapraszamy do głosowania na prace naszych uczniów!!!

1 praca: FBSerwis konkurs

2 praca: FBSerwis konkurs

3 praca: FBSerwis konkurs

Każda osoba może oddać do 10 głosów codziennie. Wystarczy sie zalogować (wystarczy podać adres email oraz hasło) i codziennie można oddawać głosy na prace.

Laureatów wybierze Komisja Konkursowa powołana przez organizatora oraz Internauci podczas głosowania na stronie www.fbserwiskonkurs.pl. Głosowanie rozpocznie się 2 listopada 2021 r. o godz. 12:00, a zakończy 19 listopada 2021 r. również o 12:00. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych (klasy I-IV oraz klasy V-VIII). W każdej z kategorii zostanie wyłonionych 6 zwycięskich prac (3 wybrane przez Komisję Konkursową oraz 3 wybrane w głosowaniu Internautów).

Zachęcamy do głosowania !

3 listopada 2021 | Powrót do spisu wiadomości