Sukcesy i osiągnięcia naszych uczniów

Kolejny weekend w wykonaniu judoków pełen emocji i medali!

Pretorianie nie odpoczywali w sobotą i niedzielę bowiem w Warszawie odbył się bardzo mocny Turniej Międzynarodowy. Ekipy zagraniczne z Gruzji, Azerbejdżanu czy Ukrainy znacznie podnieśli poprzeczkę wszystkim startującym.

Doskonale wypadli na tym tle nasi młodzi zawodnicy i zawdoniczki zdobywając siedem medali i pięć piątych miejsc. Do tego mega ilość stoczonych pojedynków! W niektórych kategoriach wagowych nasi judocy mieli po 30-40 przeciwników. I tak złoto wygrała Gabriela Wołoszyn, srebro Timur Sagdic i Denys Zakabluk, brązowe krążki wywalczyli Olivia Syczyło, Oliwia Skowrońska, Iga Bachlaj i Iga Paś. Tuż za podium uplasowali się Milena Bojanowicz, Wiktor Korpas, Adam Szejnar, Zosia Molska oraz Michalina Drabik. Brawo! Gratulacje!

7 listopada 2022 | Powrót do spisu wiadomości