im. Ruchu Obrońców Pokoju
Menu

Sukcesy i osiągnięcia naszych uczniów

Sukcesy uczniów SP84 na turnieju karate w Lubinie

Z radością informuję o sukcesach uczniów SP84 podczas odbywającego się 14.10.2023 Pucharu Dzieci Lubin Cup.

Utalentowani karatecy- uczniowie SP84 dali popis swoich umiejętności zdobywając „grad”medali (dwa złote, trzy srebrne i jeden brązowy medal).

Aż dwa medale - złoty w kumite (walki) i srebrny w kata (układy) wywalczył Wojciech Wojtkowiak z kl. 5B

Niepokonana tego dnia była także Zosia Antoniak - Mosiczuk z klasy 4C, która wygrała 4 pojedynki, w tym dwa przed planowanym upływem czasu, nie tracąc przy tym ani jednego punktu.

Mateusz Huttman z 5D również dał popis swoich umiejętności w konkurencji kumite chłopców, przegrywając dopiero ostatnią, finałową walkę. Tylko jedną przegraną zanotował również Alex Sikorski, uczeń klasy 7C.

Najmłodszy z uczestników - Mikołaj Misiewicz z klasy 3A to autor najlepszego debiutu w kumite. Brązowy medal w mocno obsadzonej konkurencji kumite chłopców U10 to doskonały wynik. W kata Mikołaj uplasował się na bardzo dobrym 5. miejscu.

W walce o brązowy medal w konkurencji kumite chłopców U12 nieznacznie uległ Wiktor Korpas (4A), ostatecznie plasując się tuż za podium.

Gratulacje dla wszystkich uczniów SP84 startujących w zawodach.