Sukcesy i osiągnięcia naszych uczniów

Kolejne sukcesy karateków

W sobotę 18.11 zawodnicy Klubu Karate AZS UP Wrocław wzięli udział w turnieju XXI Zduny Karate Cup 2023.

Był to bardzo dobrze obsadzony turniej, w którym wzięło udział 352 zawodników z 34 klubów (rozegrano 504 osobo-konkurencje).

Wśród naszych zawodników startowało pięciu uczniów SP84, którzy zaprezentowali się znakomicie!

Po raz kolejny doskonale spisał się Alex Sikorski (7c), który okazał się bezkonkurencyjny w swojej kategorii kumite chłopców U14. Złoty medal Alexa potwierdza jego wysoką formę w ostatnich tygodniach. Dwa tygodnie temu również stanął na najwyższym podium na turnieju w Trzebnicy.

Z podium nie schodzą także Mateusz Huttman (5A) i Wojciech Wojtkowiak (5B). Mateusz dopiero w walce finałowej musiał uznać wyższość rywala, a Wojtek stoczył bardzo dobre pojedynki w bardzo licznie obsadzonej konkurencji kumite chłopców U12, ostatecznie plasując się na trzecim miejscu.

Tym razem tuż za podium uplasowała się Zosia Antoniak-Mosiczuk (4C) i Mikołaj Misiewicz (3A), który mierzył się z niemal 30 przeciwnikami w konkurencji kata. Brawa dla nich- do upragnionego podium zabrakło niewiele.

Kolejny nasz start to zawody międzyszkolne 16.12.2023 w Lutyni.

Trzymajcie kciuki!

20 listopada 2023 | Iga Butrym | Powrót do spisu wiadomości