Sukcesy i osiągnięcia naszych uczniów

WILD RUN

W dniu 6 października odbył się bieg charytatywny WILD RUN – RATUJMY ZWIERZĘTA AZJI!

Celem biegu jest wsparcie akcji ratowania ginących gatunków zwierząt Azji prowadzonych przez wrocławskie ZOO i Fundację Zoo Wrocław DODO.

W tym roku zebrane pieniądze zostaną przekazane do azjatyckich ośrodków bezpośrednio zaangażowanych w czynną ochronę zagrożonych gatunków zwierząt. Niestety na Półwyspie Indochińskim, którego przyroda jest wyjątkowo różnorodna, grozi wyginięcie wielu gatunkom roślin i zwierząt.

W konkurencji dla młodzieży do 16 lat (1 km) brała udział Wiktoria Góra z klasy 7a która zajęła fantastyczne pierwsze miejsce.

Gratulujemy ogromnego sukcesu oraz zaangażowania w ochronę zagrożonych gatunków.

Życzymy dalszych wspaniałych sukcesów sportowych.

21 października 2024 | Natalia Ogrodnik | Powrót do spisu wiadomości