Zajęcia w instytucjach miejskich, klubach, stowarzyszeniach od 8 kwietnia 2019 r.

Urząd Miejski we Wrocławiu przygotował na okres strajku nauczycieli ofertę zajęć dla młodzieży, które będą odbywały się w poszczególnych jednostkach miejskich:

Na wybrane zajęcia można zapisywać się drogą elektroniczną zajecia@sp84.wroclaw.pl

Spacer po Afrykarium z zoo-edukatorem

Temat: „Afryka w centrum Wrocławia!”

Czas trwania zajęć: 1,5 h

Liczba grup: 13

Liczebność grupy: 30

Grupa wiekowa: IV-VIII klasa

Koszt zajęć: 1zł od osoby (wstęp + wykład)

Wejście do zoo: bramą służbową (przy portierni)

Temat: „Czy ogrody zoologiczne są potrzebne? #ZOOBACZ #POKOCHAJ #POMÓŻOCHRONIĆ”

Czas trwania zajęć: 45 minut; o każdej pełnej godzinie od 8:00 do 13:00 (ostatnie wejście)

Liczebność grupy: 25 osób

Grupa wiekowa: IV-VIII klasa

Koszt zajęć: 1zł od osoby (wstęp + wykład)

Wejście do zoo: bramą służbową (przy portierni)

Po wykładzie uczestnicy zachęcani są do dyskusji. Mogą również zwiedzać cały ogród zoologiczny.

Oferujemy uczniom skorzystanie ze strefy basenów rekreacyjnychWrocławskiego Aquaparku. Termin obowiązywania oferty:8-12.04.2019

Uczniowie będą mieć do dyspozycji wszystkie atrakcje znajdujące się w strefie: zjeżdżalne o różnym stopniu trudności, leniwą rzekę czy basen z falami.Korzystaniez tych atrakcji będzie możliwe codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 12.00.Istnieje możliwość zapewnienia wyżywieniana terenie obiektu w Aquabarze za dodatkową opłatą o maksymalnej wysokości do 20zł/uczeń.

Oferta zajęć sportowych dla uczniów wrocławskich szkół podstawowych i ponadpodstawowychw okresie od 8 do 12 kwietnia 2019 roku przygotowana przez MCS Wrocław

1. Strefa Kultury Wrocław – Impart ul. Mazowiecka 17

8.04 poniedziałek

1) 09:00-11:00 emisja bajki / filmu dla 180 dzieci (w zależności od kategorii wiekowej) w Sali kameralnej

2) 11:00-13:00 czytanie bajek + konkurs malowania kredkami dla 50 dzieci w Zagajniku

9.04 wtorek

1) 09:00-11:00 emisja bajki / filmu dla 50 dzieci (w zależności od kategorii wiekowej) w Zagajniku

PROPOZYCJA UKS „TALENT” WROCŁAW

MIEJSCE REALIZACJI :

Obiekty sportowe Zespołu Szkół nr 3 Wrocław ul. Szkocka 64.

OFERTA :

Proponujemy zajęcia z :

1. Zajęcia sportowe z łucznictwa (grupa max. 15 osób)
  2. Gry i zabawy ruchowe z akcentem na ogólny rozwój,
  3. Przeprowadzenie testu MTSF.

TERMIN OFERTY ;

Od poniedziałku do piątku w godzinach 800 – 1400 (za wyjątkiem piątku, gdy są zawody)

5 kwietnia 2019 | Powrót do spisu wiadomości