WYNIKI WYBORÓW DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2019/2020

27 września 2019 roku w naszej szkole odbyły się wybory, w wyniku których wyłoniono skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której dziewięciu kandydatów prezentowało swoje programy.

Komisja Wyborcza miała za zadanie zadbać, aby wybory odbyły się zgodnie z prawem i czterema podstawowymi zasadami, które stanowią, że są one powszechne, równe, bezpośrednietajne.

Od samego rana Komisja Wyborcza (w składzie: Weronika Stranin, Oliwia Jermakow- Rotbart, Maja Lewandowska, Amelia Jasłowska i Maja Guzek) nadzorowała przebieg głosowania. Uczniowie, po okazaniu ważnego dokumentu potwierdzającego ich tożsamość oraz po podpisaniu się na liście wyborców, mieli możliwość oddania głosu na jednego z dziewięciu kandydatów.

Do głosowania uprawnionych było 327 uczniów. W głosowaniu wzięło udział 103 uczniów. Oddano 102 ważnych głosów.

Do Zarządu Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej nr 84 we Wrocławiu zostali wybrani:

Karolina Miernik klasa 8b (30% oddanych głosów)

Krzysztof Ungurian klasa 8b (16%)

Lara Okólska klasa 7a (13%)

Nina Andruszków klasa 5a (12%)

Oliwia Łukowicz klasa 5a (8%)

Olaf Kaczmarek klasa 5d (8%)

Gratulujemy Zarządowi Samorządu Uczniowskiego oraz życzymy wielu pomysłów i zapału do pracy w nowym roku szkolnym 2019/2020. Gratulujemy też kandydatom i liczymy na ich kreatywność i zaangażowanie. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głosy. Świadczy to o Waszej dojrzałości i odpowiedzialności.

27 września 2019 | Powrót do spisu wiadomości