W Bibliotece Miejskiej

Troje uczniów z SP 84 wzięło udział w sobotnich zajęciach zorganizowanych w Bibliotece Miejskiej przy ul. Powstańców Śląskich. Zajęcia związane z komiksem prowadziła Natalia Nowińska Antoniewicz – doktorantka z Instytutu socjologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Uczniowie: Witkowska Julianna, Wiktoria Bielawska i Filip Piworowicz uczyli się podstaw tworzenia komiksu, edycji bohaterów komiksowych w odniesieniu do emocji, ruchu, ustawienia w przestrzeni. Julianna, Wiktoria i Paweł pisali i rysowali wymyślone prze siebie historie komiksowe, uzupełniali „dymki” z wypowiedziami bohaterów. Zajęcia w bibliotece były bardzo inspirujące, uczniowie wrócili po zajęciach pełni zapału do tworzenia własnych komiksów.

Opiekun – Antonina Połch

W Bibliotece Miejskiej