Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy klas 0 – III

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. To moment, kiedy możemy się zatrzymać i oddać głębokiej refleksji. To czas życzeń, miłości i radości, który dzielimy z bliskimi. 12, 13 i 16 grudnia tę niezwykła atmosferę dało się również odczuć w naszej szkole podczas kiermaszu świątecznego, który stał się już coroczną tradycją.

Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się kolorowe choinki, bombki, aniołki, bałwanki, mikołaje, stroiki i kartki. Nie zabrakło też domowych wypieków. Były pyszne ciasta i pięknie zdobione pierniczki. Te smakołyki i wyjątkowe, ręcznie robione ozdoby cieszyły się dużym zainteresowaniem.
W tym roku na naszym szkolnym kiermaszu zakupy robił również Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Środki uzyskane ze sprzedaży zostały przeznaczone na rzecz uczennicy klasy drugiej, która dzielnie walczy z chorobą nowotworową.

Wszystkim kupującym oraz tym, którzy przyczynili się do przygotowania ciast i ozdób świątecznych serdecznie dziękujemy!

16 grudnia 2019 | Irena Fałat | Powrót do spisu wiadomości