„Podróże na Kraniec Świata” i „Aktywni-Pozytywni” -spotkanie z p. Dorotą Teodorczyk

Trzeci rok z rzędu w naszej szkole gościła w ramach projektów „Aktywni-Pozytywni” oraz „Podróże na Kraniec Świata” p. Dorota Teodorczyk.

Ta niesamowita osoba przemierza świat na rowerze – rok temu opowiadała nam o wyprawie na Filipiny, tym razem uczniowie klasy 4b usłyszeli o słonecznej Hiszpanii. Uczniowie mieli szansę usłyszeć o roli silnej psychiki w pokonywaniu tysiąca kilometrów w upale, dlaczego warto walczyć o swoje marzenia i w jaki sposób można przez swoje zaangażowanie – jak p. Dorota – wspierać cele charytatywne.

Maluchy z klasy 0a natomiast dowiedziały się jak zaczęła się rowerowa pasja Pani Doroty i już zadeklarowały udział w bardzo lubianej przez nas kampanii – Rowerowy Maj, na który kolarka przekazała gadżety. Młodsze dzieci pokazywały i nazywały części rowerowe oraz starały się wskazywać do czego są one przydatne. Dziękujemy się i cieszymy się, że co roku prowadzi dla nas Pani tak fascynujące zajęcia!

22 grudnia 2019 | Iwona Góra | Powrót do spisu wiadomości