Idą święta - nie o SMSie, lecz o kartce pamiętaj!

Przez ostatnie dwa tygodnie chętni uczniowie brali udział w projekcie "Idą święta, nie o SMSie, lecz o kartce pamiętaj".
Do projektu zgłosiły się 33 osoby z różnych klas II-VI oraz klasa 3a, która w całości przystąpiła do akcji.
Uczniowie zasługują na ogromne słowa uznania - z nieukrywaną ochotą poświęcili swój czas wolny, aby przygotować 147 pocztówek (ostatecznie nadal było im mało!), dzięki którym z pewnością na niejednej twarzy zagości uśmiech.
Podczas kolejnych spotkań przygotowywali pocztówki z życzeniami świątecznymi dla podopiecznych Domu Dziecka w Legnicy, Domu Dziecka w Golance Dolnej, Domu Pomocy Społecznej w Janowicach Wielkich i Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu.
Część osób wykorzystała samodzielnie ułożone życzenia, posypały się cekiny, w ruch poszły kredki, kleje i wstążeczki - pomysłom nie było końca.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się wziąć udział w akcji - już po raz trzeci!

Idą święta - nie o SMSie, lecz o kartce pamiętaj!Idą święta - nie o SMSie, lecz o kartce pamiętaj!Idą święta - nie o SMSie, lecz o kartce pamiętaj!Idą święta - nie o SMSie, lecz o kartce pamiętaj!

23 grudnia 2019 | Paulina Płóciennik | Powrót do spisu wiadomości