Półkolonie zimowe w naszej szkole

Jak co roku w naszej szkole w okresie ferii zimowych uczniowie klas I- III uczestniczyli w półkoloniach. Były to dni spędzone aktywnie, twórczo i ciekawie.

Na uczestników czekało wiele atrakcyjnych zajęć, wycieczek i wyjść, z których korzystali z zapałem i uśmiechem na twarzy.

W programie półkolonii zaplanowano m.in. warsztaty kulinarne podczas których dzieci wykonywały spring rollsy, warsztaty ekologiczne „Las w słoiku”, a także warsztaty plastyczno- techniczne, których efektem były własnoręcznie wykonane maskotki bałwanka Olafa.

Z wielkim zaangażowaniem uczniowie uczestniczyli w kreatywnych warsztatach „Slime”. Przygotowanie „slime’a - glutka” była wspaniałą okazją do rozwijania kreatywności oraz pobudzenia wyobraźni.

Podczas zajęć sportowo – rekreacyjnych w Hasta La Vista uczniowie poznawali podstawowe zasady gry w squasha, badmintona oraz tenisa stołowego, rozwijając jednocześnie swoją zręczność, sprawność ruchową i spostrzegawczość.

Zwiedziliśmy także Muzeum Współczesne, gdzie mali artyści stworzyli wspaniałą makietę neonowego miasta oraz obejrzeliśmy film „ Gang zwierzaków w Multikinie”.

Były również zabawy na szkolnym basenie, gry i zabawy stolikowe oraz zajęcia sportowe, gdzie dzieci uczyły się rywalizacji między sobą.

O tym, że był to pełen atrakcji, bardzo aktywnie spędzony czas, w którym nie było miejsca na nudę – nie trzeba nikogo przekonywać, wystarczy obejrzeć zdjęcia. Zapraszamy!

21 lutego 2020 | Joanna Szymańska | Powrót do spisu wiadomości