Szanowni Państwo.
W imieniu Szkolnego Wolontariatu chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim darczyńcom, ofiarującym datki oraz upominki na rzecz Szlachetnej Paczki. W sobotę 11.12.2021r. przekazaliśmy potrzebującej rodzinie zakupioną lodówkę oraz mnóstwo pięknych, świątecznych prezentów. Do podarunków dołączyliśmy wspólne zdjęcie dzieci oraz pamiątkową kartkę :)
Kolejny raz wspólnie udowodniliśmy, że: " Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli".
Poniżej zamieszczamy podziękowania od rodziny.

Dzień dobry.

Chciałam podziękować w imieniu swoich rodziców za „Szlachetną Paczkę”. Rodzice dostali wiele prezentów, które sprawiły im mnóstwo radości. Nie można wyrazić tego słowami jakie wzruszenie wywołała wizyta wolontariuszy, którzy przynieśli im paczki. Oprócz rzeczy materialnych, rodzice otrzymali laurki i zdjęcie. Wśród prezentów była także kartka od Bartka oraz od Emilii. Łzy radości i wzruszenia nie miały końca. Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom. Przy okazji życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w miłej i rodzinnej atmosferze oraz wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku.

14 grudnia 2021 | Powrót do spisu wiadomości