Nasza Paka!

W okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia w naszej szkole organizujemy akcję pt."Nasza Paka" na rzecz dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Corocznie pomagamy św. Mikołajowi przygotowując bożonarodzeniowe upominki dla podopiecznych Caritasu. Prosimy uczniów o włączenie się do akcji poprzez ofiarowanie nowych zabawek, artykułów szkolnych i papierniczych, książek, gier oraz słodyczy. Zbieramy m.in. ołówki, gumki, kredki, linijki, bibuły, teczki papierowe, zeszyty, flamastry, bloki, pióra, kolorowanki, plecaczki, nowe zabawki itp. Podarunki można dostarczyć do sal 1.26 lub 1,28, bądź składać u wychowawców klas do 14.12.2022r. Zapraszamy do zaangażowania w to szlachetne i kształtujące postawy społecznej odpowiedzialności wydarzenie.

WŁĄCZAJĄC SIĘ DO AKCJI, UMILISZ DZIECIOM ŚWIĘTA!

20 listopada 2022 | Bernadetta Bańska, Joanna Szymańska | Powrót do spisu wiadomości