Wycieczka w Rudawy Janowickie

W piątek 14.06.2024r. klasa 8c wraz z p. Iwoną Górą i p. Kamilą Wojtyńską wybrała się na wycieczkę w góry Rudawy Janowickie!

Fantastyczny przewodnik p. Adam Bator opowiadając masę ciekawostek zaprowadził 8c na Ruiny Zamku Bolczów, Suchę Górę, Jańską Górę i Krzyżną Górę – ostatnia okazała się najciekawszym punktem wycieczki! W legendarnym Schronisku Szwajcarka w połowie wędrówki 8c zatrzymała się na pyszne jedzenie. Łącznie wyszło 15,45km wędrówki (Przewyższenia 628m, 25 punktów GOT). Zarówno uczniom, jak i nauczycielkom podobała się wycieczka krajoznawcza! Dopisywały dobre humory i przyjazna atmosfera! Naszym ósmoklasistom życzymy już teraz dostania się do wymarzonych szkół i wszystkiego dobrego w szkołach ponadpodstawowych!

17 czerwca 2024 | Powrót do spisu wiadomości